0

SLS: Radniku bod, Spartaku sva tri

Objavljeno: 25.02.17 u 16:52

U mečevima 23. kola Superlige Srbije odigranim od 14 časova, pobede su zabeležili Spartak nad Javorom (3:2) i Radnički iz Niša nad Voždovcem, dok su ostali mečevi završeni bez pobednika.

Fudbaleri subotičkog Spartaka stigli su do važna tri boda protiv Javora, i to nakon pogodaka bivših fudbalera Crvene zvezde.

Poveo je Spartak u 21. minutu preko Kerkeza, a Gafurov je izjednačio na 1:1. U drugom poluvremenu Jovović u 59. i Mudrinski u 64. iz penala doneli su visokih 3:1 za Subotičane, da bi Tripković postavio konačnih 3:2 u 73. minutu.

Radnički iz Niša je na svom terenu savladao Voždovac, a strelci su bili Travančić u 42. i Arsić u 66. minutu.

Radnik je dočekao Mladost, i poveli su domaći u 5. minutu meča, ali je Gavrić pred kraj poluvremena izjednačio, što je bio i konačan rezultat.

Novi Pazar i Metalac odigrali su bez golova.