0

PRIMERA: Zna se ko je gazda u Sevilji (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.17 u 18:42

U gradskom derbiju Sevilje istoimeni tim je kao gost bio bolji od Betisa 2:1 (0:1) i ostao u trci za šampionsku krunu.

Gazda Sevilje je Sevilja. Tim Horhea Sampaolija pobedio je Betis u gostima, iako je imao gol zaostatka posle 45 minuta igre. Zeleno-beli su poveli golom Durmisija iz slobodnog udarca.

All Goals & Highlights HD Real Betis 1-2… by Live1Goals

Drugo poluvreme donelo je totalni preokret. U 56.minutu posle slobodnog udarca i odbitka Merkado je izjednačio na 1:1. Sevilja je do sva tri boda došla u 76. minutu posle centaršuta N’Zonzija gol je posigao Ibora. Odbrana Betisa je napavila veliku grešku jer ofasajd zamka nije uspela. Sevilja se ovom pobedom izjednačila sa Real Madridom po broju bodova na prvom mestu, ali i dve utakmice više u odnosu na ‘kraljevski klub’…