1

ŠPANSKA PRIMERA: Barselona do pobede protiv Leganesa iz penala u 90. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.17 u 23:07

Katalonci su u utakmici 23. kola Primere, na „Kamp Nou“ došli do izuzetno važnog tijufa mnogo teže nego što je to iko očekivao, rezulatom 2:1.

Kada je je Mesi u četrtom minutu utakmice doneo Barseloni vođstvo od 1:0, nakon odlične asistencije Suareza delovalo je da će domaćin doći do lagane pobede.

Ipak Leganes je u 18. minutu imao odlučnu šansu za izjednačenje, koju nije realizovao Nabil el Žar dok sa druge strane šansu nisu iskoristili Mesi i Rafinja.

Izvor:Youtube/CS SINTESI

Kazna za promašaje stigla je u 71. minutu, kada je Unai Lopez iskoristio odlično proigravanje Darvina Mahisa, i doneo poravnanje rezultata.

Ipak da Barselona dođe do važna tri boda postarao se Leo Mesi, koji je nakon prekršaja na Nejmaru u 90. minutu, iskoristio najstrožu kaznu.

Međutim to nije bio kraj uzbuđenjima, jer su poslednju reč imali gosti koji su u 93. minutu opasno zapretili preko El Žara, ali se rezultat do kraja ipak nije menjao.