0

PRIMERA: Sevilja slavila na krilima Jovetića, kao i Alaves – bez Kataija (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.17 u 00:01

Odigrane su i poslednje utakmice današnjeg programa špasnkog šampionata.
Alaves je savladao La Korunju rezultatom 1:0, dok je 2:0 bilo za Sevilju protiv Ejbara.

Jedini gol za ekipu Alavesa je delo Garsije sa bele tačke. Tokom celog prvog poluvremena nije bilo uzbuđenja na ovom meču, mreže su mirovale sve do greške Albentosa u svom šesnaestercu, koji je grubo startovao. Iako je Deportivo nakon primljenog gola silovito napadao i šutirao ka Pačeku, promene rezultata nije bilo.

I Sevilja je slavila a da pritom nije primila gol. Stevan Jovetić je ponovo briljirao, ovoga puta sa dve asistencije. Prvo je u 30. minutu proigrao Sarabiju, a potom u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena Vitola za konačan rezultat. Sa ovom pobedom Sevilja ima tri boda manje od prvoplasiranog Real Madrida i čak dve utakmice više.

Vitolo Goal HD – Sevilla 2-0 Eibar 18.02.2017 by Goals_online