0

SERIJA A: Strašan finiš Sampdorije, Đuričić asistirao za preokret! (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.17 u 20:26

Fudbaleri Samdorije su na svom „Luiđi Ferarisu“ slavili protiv ekipe Bolonje sa 3:1, nakon fenomenalnog preokreta u poslednjih deset minuta utakmice.

Bolonja je bila na pragu pobede u ovoj utakmici, ali će se na kraju kući vratiti praznih šaka. Delovalo je da će im evrogol Blerima Džemailija biti dovoljan za nova tri boda, ali onda je usledila neverovatna završnica u kojoj smo videli tri gola Sampe.

Najpre je domaćinu poravnanje doneo Luis Muriel  iz jedanaesterca u 82. minutu, a samo minut kasnije došlo je i do potpunog preokreta koji je režirao Filip Đuričić, asistenciom za Patrika Šika koji je izazvao delirijum na tribinama.

Konačan rezultat postavio je igrač gostiju Ibrahima Mbaje, koji je u 88. minutu pogodio sopstvanu mrežu i tako postavio konačnih 3:1.