0

BUNDESLIGA: Majnc otvorio kolo pobedom nad Augzburgom (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.17 u 22:36

U premijernom meču 20. kola Bundeslige Majnc je na svom terenu savladao Augzburg 2:0 (1:0).

Posle četiri vezana poraza Majnc je najzad pobedio. Oružje je položila ekipa Aguzburga. Gosti su imali prvu šansu u 29. minutu preko Bira, ali je rezultat ostao 0:0. Dva minuta kasnije domaćin je poveo. Bel je uputio dobar centaršut, a Octunali je pogodio za 1:0. Na drugi gol se čekalo sve do 62. minuta kada je Samperio sa penala bio precizan – 2:0.

Do kraja utakmice Augzburg je imao stopostotnu šansu, Bobadilja je šutirao glavom, ali je golman Losl bio na mestu. Pobeda Majnca nije donela velika pomeranja na tabeli, oba tima za sada ostaju na sredini tabele, s tim da bi Augzburg mogao malo da pokvari plasman.