0

SERIJA A: Ludilo u Peskari, Lacio brojao do šest i iskoristio kiks Milana

Objavljeno: 05.02.17 u 17:09

Nastavljeno je takmičenje u Seriji A, a i današnji dan doneo je meč sa osam golova.

Nakon što je pobeda Napolija nad Bolonjom prvo šokirala čitav svet zbog načina na koji je do nje došlo, a potom izazvala i salve smeha zbog komentara na tviteru Bolonje, usledio je još jedan meč sa velikim brojem golova.

Lacio je sa 6:2 savladao Peskaru, i tako se učvrstio na četvrtom mestu na tabeli.

Poveli su Lacijali na samom početku meča sa 2:0 preko Parola, koji je u 10. i 14. minutu postigao golove, ali je do kraja poluvremena Peskara imala šansu da preokrene. Prvo je Benali smanjio na 2:1 u 29, potom je Kaprari promašio jedanaesterac u 37. minutu, da bi Duarte u 41. izjednačio.

Ipak, Parolo već na samom početku drugog poluvremena postiže svoj treći gol, nakon čega su pogađali i Balde i Imobile, pre nego što je Parolo svojim četvrtim golom postavio konačnih 6:2.

(Youtube/FootballGoal7)

U ostalim mečevima, Torino je remizirao sa Empolijem nakon jednog od najčudnijih golova godine, Atalanta je bila bolja od Kaljarija sa 2:0, dok je Sasuolo odneo pobedu u Đenovi 1:0.