0

PREMIJER LIGA: Novi udarac Liverpulu, devet golova na ‘Gudisonu’, šta je sa Sautemptonom? (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.17 u 18:09

Vrlo burno popodne i dosta golova videli smo u šest utakmica od 16 časova u okviru engleske Premijer lige.

Liverpul ni u ovom kolu Premijer lige nije uspeo da ostvari trijumf, a novi udarac timu Jirgena Klopa zadao je Hal našeg Lazara Markovića. Domaći tim je slavio sa 1:0 u utakmici u kojoj su ponovo bile vidljive slabosti ‘crvenih’ sa ‘Enfilda’.

Najveća svakako je golman, odnosno, Simon Minjole koji je u najvećoj meri krivac što je Liverpul danas poražen. Krajem prvog poluvremena napravio je kardinalnu grešku koju je u gol pretvorio Alfred N’Dijae.

KLOP U NEVERICI: Greška Minjolea koja se retko viđa i u petom rangu takmičenja! (VIDEO)

Liverpul je pokušao, ali nije uspeo da se oporavi od tog šoka, a do kraja su domaći uspeli da ih dotuku preko Niaesa u 85. minutu.

(Izvor: youtube / TheDrimacus)

Najviše golova viđeno je na Gudison parku gde je Everton ugostio Burnemaut i kući ga ispratio sa šest golova u mreži. Istina, i gosti su postigli tri pogotka, što nam je dalo najatraktivniji meč dana na ‘ostrvu’.

Domaći su posle prvih 45 minuta vodili sa 3:0, a strelci su bili Lukaku u prvom, MekKarti u 23. i ponovo Lukaku u 29. minutu.

Zatim su gosti u nastavku smanjili na 3:2 preko Kinga u 59. i 70. minutu, ali su ‘karamele’ dodale gas i potvrdile trijumf. Lukaku je u 83. i 85. minutu došao do četvrtog gola na utakmici, a Arter je u 90. smanjio rezultat, a Barkli u nadoknadi postavio konačnih 6:3.

Najveći šok je poraz Sautemptona od Vest Hema na svom stadionu rezultatom 3:1, istina bez Dušana Tadića. Takođe, iznenađujuć je i debakl Kristal Palasa na svom terenu od Sanderlenda i to sa čak 4:0.