0

SERIJA A: Peskara povela, ali je ‘viola’ preokrenula u 95. minutu, Teljo je junak Fiorentine! (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.17 u 22:37

U zaostalom meču 19. kola italijanske Serije A Peskara je na svom stadionu poražena od  Fiorentine rezultatom 1:2 (1:0).

Peskara je u ovom meču, jasno, bila autsajder, ali ne samo da se od starta nije predala, već je u 15. minutu golom Kaprarija povela sa 1:0, na oduševljenje domaće publike.

(Izvor: youtube / ALL GOALS VIDEOS)

Fiorentina je u ovoj utakmici imala potpunu kontrolu poseda, igre i dominaciju u udarcima na gol, ali ne i u rezultatu.

Sve do 68. minuta ‘ljubičasti’ nisu uspevali da zatresu mrežu domaćih, a onda je to učinio Kristijan Teljo na maestralan način, poslavši loptu sa puno efea u nebranjeni deo gola.

(Izvor: youtube / BREAKING WORLD NEWS)

‘Viola’ je u ovom meču imala, gotovo 80 procenata loptu u svom posedu, ali je sve išlo ka tome da će se vrlo nezadovoljni vratiti u Firencu.

Ipak, kada su svi mislili da je kraj meča, Kristijan Teljo je još jednom stupio na scenu i postigao je veliki gol za Fiorentinu kojim kući odnose sva tri boda.