0

PRIMERA: ‘Triling’ Ronalda i drugara protiv Sosijedada (VIDEO)

Objavljeno: 30.01.17 u 00:10

U poslednjem meču dana je Real Madrid savladao Sosijedad dok su danas još slavili Bilbao i Espanjol.
Prvi gol za Madriđane postigao je Kovačić na asistenciju Ronalda u 38. minutu. Nakon toga je na 2:0 početkom drugog poluvremena povećao Kristijano Ronaldo, da bi osam minuta pre kraja konačan rezultat postavio Morata. U tim momentima je domaćin imao igrača više jer je zbog drugog žutog kartona Martinez napustio igru.

Bilbao je na ‘San Mamesu’ slavio nakon preokreta. Čop je postigao gol sa penala u 27. minutu za vodstvo Hihona. Izjednačenje je viđeno tek u drugom poluvremenu, strelac je u 50. minutu bio Munijain da bi konačan rezultat postavio Aduric sa bele tačke u 71. minutu.

Jutros su Betis i Barselona remizirali (1:1), dok je Espanjol savladao Sevilju sa 3:1.