0

SERIJA A: Inter vezao sedmu pobedu, vratio se u igru za Ligu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.17 u 22:35

U 22. kolu Serije A Inter je na svom terenu savladao već prežaljenu Peskaru 3:0 (2:0).

Inter hara ‘čizmom’. ‘Neroazuri’ su vezali sedmu vezanu pobedu u Seriji A i sada mogu da razmišljaju o pozicijama koje vode u Ligu šampiona sledeće sezone. Inter je od samog početka napao već prežaljenog ‘fenjeraša’ Peskaru. Prvi je zapretio Miranada, drugi put je sudio digao ofsajd zastavicu,a onda je defanzivac D’Ambrosio savladao golmana gostiju u 23. minutu za 1:0. Nastavio je Inter sa napadima, propustio je još dve dobre prilike preko Žoaa Marija, ali je Portugalac u 43.minutu iskoristio asistenciju Perišića i doneo svom timu veliku prednost 2:0.

Peskara je do počasnog gola mogla u 59.minutu, ali je Vere iz neposredne blizine bio neprecizan. Šlag na tortu u 73. minutu stavio je Ikardi. Inter u sledećem kolu gostuje lideru Juventusu i u slučaju pobede mogao bi da se vrati u borbu za Skudeto.