0

BUNDESLIGA: Fantastičan preokret Borusije u Leverkuzenu, od 0:2 do 3:2 za 19 minuta! (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.17 u 21:18

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha gostovali su Bajeru u Leverkuzenu, i uspeli su da naprave jedan od najvećih podviga u poslednjih nekoliko sezona evropskog fudbala.

Leverkuzen je u susret ušao sa nadom da će, pobedom nad Borusijom, ostati u kakvoj – takvoj prilici da se domogne nekog evrokupa na kraju sezone. I dobro su počeli meč „farmaceuti“. preko Taha i Ćićarita Ernandeza stigli su do 2:0 u 34. minutu.

Ostalo je Bajeru da izdrži još 45 minuta, ali su igrači Borusije mislili drugačije. Prvo je Štindl sa dva gola u razmaku od 51. do 58. minuta izjednačio, da bi Rafael u 71. doneo pravo malo čudo, preokrenui rezultat i tako omogućio Borusiji da stigne do pete pobede u sezoni.