0

BUNDESLIGA: Iznenađenje na ‘Feltinsu’, slavili gosti (VIDEO)

Objavljeno: 27.01.17 u 23:12

U prvoj utakmici 18. kola nemačkog prvenstva Frankfurt je savladao Šalke rezultatom 1:0.
Jedini gol na meču viđen je pri kraju prvog poluvremena kada je veoma dobru asistenciju Japanca Hasebea iskoristio Aleksandar Majer i savladao golmana Šalkea.

Alexander Meier Goal HD – Schalke 0 – 1… by GoalReplay

Iako se očekivalo još golova, to se nije desilo. Ajntraht se maksimalno povukao i iz svega jednog udarca u okvir bio precizan, dok ni domaćin nije bio preterano opasan sa dva šuta koje je odbranio Lindner.

Mijat Gaćinović je odigrao skoro ceo meč u pobedničkom taboru, tek ga je u prvom minutu nadoknade zamenio Tarašaj.

Ovom pobedom je Frankfurt skočio na treću poziciju, dok su Majnc i Volfsburg dobili odličnu šansu da prestignu Šalke nakon ovog kola.