0

KUP KRALJA: Barselona do vrha napunila mrežu Sosijedada za plasman u polufinale (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.17 u 23:40

Barselona je i u drugom meču četvrtfinala Kupa Kralja bila bolja od Real Sosijedada, ovog puta sa 5:2 (1:0).

Barselona je u prvom meču trijumfom od 1:0 u Baskiji gotovo obezbedila plasman u polufinale Kupa Kralja, ali je večeras to maksimalno ‘overila’ trijumfom od čak 5:2.

Goste je načeo Denis Suarez u 17. minutu i bio je to jedini pogodak u prvom poluvremenu. Niko nije ni slutio da će se oba tima raspucati u nastavku.

Za Barsu su redom pogađali Mesi u 55. iz penala, Luis Suarez u 63. nakon što je Huanmi minut pre toga smanjio rezultat, a na jedan gol zaostatka i rezultat 3:2 smanjio je Vilijan Hoze u 73. minutu.

Ipak, Turan u 80. i Denis Suarez u 83. minutu su definitivno stavili tački na prolaz Barse i zakazali duel sa Atletiko Madridom u polufinalu. U drugom okršaju sastaće se Real Madrid i, pomalo iznenađujuće, Alaves.

(Izvor: youtube / Wouva)