0

PRIMERA: Barselona se ‘prošetala’ do pobede u Eibaru (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.17 u 22:40

Barselona je nastavila poteru za Realom i Seviljom, pošto je u gostima savladala najprijatnije iznenađenje prvenstva ekipu Eibara 4:0 (1:0).

Dođoh, videh, pobedih…Tako su Leo Mesi i drugari protutnjali kroz Eibar. Barselona je napadala sve do 31. minuta kada je najzad probila odbranu domaćeg tima. Strelac je bio Denis Suarez. Ređali su Katalonci šanse, Luis Suarez je pogodio stativu, te je šampion na odmor otišao sa samo jednim golom prednosti.

U nastavku Barsa je nastavila da melje. Igrao se 50. minut kada je Suarez uposlio Mesija, a ovaj sa par metara pogodio nebranjenu mrežu. U 68. minutu bilo je već 3:0, strelac je sada bio Luis Suarez. Konačnih 4:0 u nadoknadi vremena postavio je Nerjmar na asistenciju Vidala.