0

FOTO screenshot

PRIMERA: La Korunja odolela Las Palmasu, a mogla je i do celog plena (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.17 u 23:05

U prvoj utakmici 19. kola španske Primere Las Palmas i Deportivo La Korunja su remizirali rezultatom 1:1 (1:0).

Las Palmas je na Kanarskim ostrvima ove sezone bio maestralan, ali je Deportivo uspeo da odoli sjajnim domaćinima, koji su od 13. minuta vodili lepim golom Garsije.

Međutim, ne samo da je Deportivo stigao do izjednačenja u 69. minutu preko Andonea, već je usled dva žuta kartona Aitamija u razmaku od samo pet minuta (u 72. prvi, u 77. drugi žuti karton), mogao i do pobede.

Ipak, tu je uzbuđenjima na ovom meču bio kraj i rezultat je do kraja ostao nepromenjen, pa je podela bodova možda i najrealniji ishod večerašnjeg okršaja.

(Izvor: youtube / Football Review)