0

KAN: Novi ‘kiks’ Gabona, Kangi bolje da je otišao u Kopar (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.17 u 19:08

U drugom kolu ‘A’ grupe Afričkog kupa nacija Gabon je igrao samo 1:1 (1:1) čime je sebi otežao put ka četvrtfinalu.

Niko nije verovao da će se domaćin ovako mučiti. Posle remija sa Gvinejom Bisao, usledio je novi ‘kiks’ protiv Burkine Faso 1:1. Gabon se izvukao, jer je Burkina vodila golom Nakulma u 23. minutu. Ipak, 15 minuta kasnije je Obamejang izjednačio sa ‘bele tačke’. Domaćin je kasnije napdao, imao je još dve dobre šanse preko Buanga i Kevina, ali je jednom dobranio golman Burkine, a drugi put je lopta otišla pored gola.

Fudbaler Crvene zvezde Gelor Kanga šansu nije dobio, te mu je možda bilo bolje da je sa crveno-belima otišao u Kopar, nego što se odlučio za AKN. Jedino, u domovini mu je toplije nego u Sloveniji…