0

SEDAM KOMADA: Superligaš ‘isprašio’ momke sa Liona

Objavljeno: 17.01.17 u 19:07

Na prvom kontrolnom meču, „zmajevi“ su pregazili ekipu Hajduka.
Izabranici Ilije Stolice su nakon nedelju dana treninga odigrali prvu pripremnu utakmicu, koja je po svemu sudeći, prošla veoma uspešno.

Na stadionu Voždovca je sa sedam golova domaća ekipa ispratila niželigaša, u meču na zimskim uslovima.

Već u sedmom minutu je veoma lepo Ješić lobovao golmana za 1:0, prednost je duplirao Sretković, kojem je asistirao strelac prvog pogotka.

Do kraja su mrežu gostiju još tresli Asani, Stojanović, Dražić, Georgijević i Avram – za konačnih 7:0 na 15 minuta do kraja.

– Prva nedelja je ispunila očekivanja. Zadovoljni smo sa kakvom su formom došli igrači sa pauze, što samo pokazuje nivo svesti, odgovornosti i ambicija, kazao je strateg Voždovca, Stolica.