0

AKN: Burkina Faso otkinula bodove Kamerunu, svi jednaki na startu grupe A (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.17 u 21:54

Na početku Afričkog kupa nacija svi učesnici grupe A imaju identičan skor pošto su i Burkina Faso i Kamerun remizirali rezultatom 1:1 (0:1).

Kamerun je u 35. minutu poveo fenomenalnim golom Mukanđoa iz slobodnog udarca i činilo se tada da će opravdati ulogu favorita.

(Izvor: youtube / African Soccer HD)

URNEBESNA SCENA U GABONU: Fudbalera Gvineje Bisao umalo pregazio automobil na terenu! (VIDEO)

Međutim, baš kao u prvoj utakmici šampionata, favorit je poklekao i Burkina Faso je Kamerunu, kao i Gvineja Bisao domaćinu Gabonu, otkinula bod. Strelac je bio Dajo u 75. minutu.

(Izvor: youtube / ALXrecords 2016)

Čak su igrači Burkine Faso do kraja imali više šuteva na gol i šansu da dođu do potpunog preokreta, ali je ostalo verovatno najrealnijih 1:1.