0

FOTO screenshot

PRIMERA: Sezona iz košmara se nastavlja – promašen penal i gol u 92. minutu za ispuštene bodove Valensije (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.17 u 22:43

Fudbaleri Valensije baš nemaju sreće ove sezone. Gostovali su fenjerašu sa nadom da će pobedom uspeti da se bar malo odlepe od „opasne zone“ (trenutno su četvrti od dna tabele), ali su u sudijskoj nadoknadi vremena prosuli sve dobro – Osasuna – Valensija 3:3.

A poveli su „Slepi miševi“ već u drugom minutu preko Munira, no radost je kratko trajala, i Rijera je samo pet minuta kasnije poravnao. Ipak, na poluvreme je Valensija otišla sa 2:1, i to preko autogola upravo Rijere.

Drugi deo igre doneo je inicijativu Osasune, pa je na 2:2 izjednačio Tores u 62. minutu, ali je Montoja ponovo doneo prednost Valensiji u 73. Četiri minuta pre kraja, Pajeho je mogao da obezbedi trijumf, ali je promašio penal, a onda je u 92. Klerk ispravio nepravdu, i doneo Osasuni zasluženi bod, nakon čak 14 šuteva ka golu Valensije u drugom poluvremenu, naspram samo dva protivnička.