0
Košarka

STOTKA CSKA BEZ TEA: Ali je zablistao nekadašnji reprezentativac, ne želi da bude zaboravljen! (FOTO)

Objavljeno: 08.01.17 u 17:39

Dugo se nije isticao partijama u VTB ligi, sve dok njegovoj ekipi u goste nije stigao šampion Evrope, moskovski CSKA.

U utakmici 15. kola VTB lige CSKA je slavio ubedljivi trijumf na gostovanju u Minsku ekipi Cmokija rezultatom 100:63.

Miloš Teodosić večeras se nije našao na parketu u Minsku, već ga je Dimitris Itudis odmarao posle teškog perioda i nekoliko loših rezultata u Evroligi.

BORIĆE SE ZA DRES ZVEZDE: Pre samo mesec dana Šakil O’Nil mu je poručio da ostavi košarku! (VIDEO)

Nije bilo potrebe da ulazi u igru jer je CSKA na krilima Nanda de Koloa, strelca 21 poena za svega 18 minuta provedenih na parketu. U timu CSKA istakao se i Andrej Voroncevič sa 18 poena.

Međutim, ‘prva violina’ ekipe Cmokija bio je Đorđe Gagić, bivši centar Partizana i reprezentacije Srbije, koji je za 23 minuta postigao 15 poena i ostvario sedam skokova.

FOTO; STARSORT

Ako ga je neko zaboravio, Gagić se potrudio da nas podseti i skrene pažnju na sebe i pored veoma ubedljivog poraza svog tima.

Ekipa CSKA i dalje je suvereno prva na tabeli VTB lige sa skorom 11-1, dok je Gagićev tim na devetoj poziciji sa skorom 3-8.