0

SERIJA A: Juveu već mogu da donesu pehar, slomljena Bolonja (VIDEO)

Objavljeno: 08.01.17 u 22:58

U 19. kolu Serije A Juvenstu je na svom terenu savldao Bolonju 3:0 (2:0) i nastavio da gazi ka Skudetu.

U Italiji se borba za titulu približila kraju, jasno je da Juventusu na ‘čizmi’ niko ne može da parira. Igrao se 7. minut kada je Pjanić uposlio Iguaina, a ovaj načeo Bolonju – 1:0. Da će ovo biti nova pobeda ‘stare dame’ bilo je jasno u 41. minutu kada je Dibala iskoristio jedanaesterac.

U drugom delu igre Juventus je nastavio da gazi. Rezultat svega bio je još jedan gol u mreži gostiju. Lihtštajner je uposlio Iguaina, a ovaj postavio konačnih 3:0. ‘Stara dama’ je tako ‘upisala’ 15. pobedu i sa 45 bodova je prva na tabeli. Ima četiri više od drugoplasirane Rome i utakmicu manje.