0

ZAKUCAVANJE U PRAVOM SMISLU: Sjajan gol Dejana Lekića za pobedu Majorke! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.17 u 20:24

Bivši fudbaler Crvene zvezde postigao je gol u finišu meča kojim je pokrenuo Majorku ka trijumfu protiv Mirandesa.

U derbiju začelja španske Segunde Majorka se sastala sa Mirandesom, ali ulogu favorita nije bilo tako lako opravdati. Sve dok na scenu nije stupio bivši napadač Crvene zvezde.

U 82. minutu meča Dejan Lekić je u svom stilu poleteo kroz vazduh i jakim trzajem zakucao loptu u mrežu gostiju, čime je slomio njihovu do tada neprobojnu odbranu.

Kasnije su domaći postigli i drugi gol za 2:0 (Junior u drugom minutu nadoknade) čije je Majorka skočila na 17. mesto sa 22 osvojena boda.

(Izvor: youtube / porto benfica sporting)