0

PL: Čelsi nastavio seriju pobeda, Mančester za dva minuta okrenuo Midlzbro, asistencija Tadića (VIDEO)

Objavljeno: 31.12.16 u 18:03

U 19. kolu Premijer lige pričaće se o neverovatnom Čelsiju i 13. vezanoj pobedi ‘plavaca’ u možda najjačoj ligi Evrope.

Čelsi gazi i ne staje. Mada, dobro se četa Antonija Kontea preznojila da bi pobedila Stouk siti na Stamford bridžu. Poveo je Čelsi u 34. minutu kada je Fabregas centrirao, a Kejhil pogodio za 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Drugo je počelo šokantno za domaće navijače. Posle centaršuta Adama, visoki Krauč je loptu spustio na peterac, a Indi izjednačio na 1:1. Čelsi nije posustao i u 57. minutu je Azar uposlio Vilijama, a ovaj pogodio za 2:1. Na novi gol čekalo se svega sedam minuta, a onda je Diuf uposlio Krauča, a ovaj ponovo šokirao Stamford bridž – 2:2. To slavlje gostiju trajalo je svega minut, pošto je Vilijam ponovo pogodio za 3:2. Tačku na pitanje pobednika stavio je Dijego Košta golom u 85. minutu za 4:2 i 13 vezani trijumf ‘plavaca’ u Premijer ligi.

(Izvor: YouTube/WeSpeakFootball 2)

Malo je falilo da Mančester junajted svojim navijačima poželi srećnu Novu godinu na veoma ružan način. Na Old Traford je stigao Midlzbro koji je poveo golom Lidbitera u 67. minutu. ‘Crveni đavoli’ su do izjednačenja stigli golom Marsijala na asistenciju Ibrahimovića u 85. minutu. Samo dva minuta kasnije Mata je centrirao, a Pogba je glavom savladao Valdesa za pobedu domaćina 2:1.

(Izvor: YouTube/MATCH DAY)

Poraz je doživela ekipa Sautemptona na svom terenu od VBA 2:1. Naš Dušan Tadić je za ‘svece’ igrao 74. minuta i asistirao je kog gola Longa.