0

SERIJA A: D’Alesandro prvencem doneo pobedu u nadoknadi

Objavljeno: 21.12.16 u 00:05

U prvoj utakmici 18. kolo italijanskog prvenstva, Atalanta je pobedila Empoli rezultatom 2:1.
Prvo poluvreme su obeležili žuti kartoni i gruba igra na obe strane. Prvi gol je delo odličnog Gruzijca Mčedlidzea koji je na asistenciju Dimarka u 51. minutu doneo Empoliju prednost.

Ključna izmena se desila s početka drugog poluvremena kada je nervoznog Kurtića zamenio Kesi, koji je u 74. minutu doneo izjednačenje plavo-crnom taboru. Svojim prvim golom u sezoni je D’Alesandro doneo pobedu Atalanti i prilikom proslavljanaj ovog euforičnog trenutka zaradio žuti karton.

All Goals & Highlights HD – Atalanta 2-1 Empoli… by TurkiyeKupasi