0

BUNDESLIGA: Hofenhajm dva puta vodio, ‘milioneri’ se provukli (VIDEO)

Objavljeno: 16.12.16 u 22:28

U prvom meču 15. kola nemačke Bundeslige Hofenhajm i Borusija iz Dortmunda su remizirali rezultatom 2:2.

Već u trećem minutu golom Uta Hofenhajm je poveo sa 1:0. Asistent je bi Hubner, ali je posle svega osam minuta Gece izjednačio na 1:1.

Novim dodavanjem za gol Hubnera, vođstvo domaćinu je ponovo doneo Vagner u 20. minutu i imali smo potpuno otvorenu utakmicu već posle četvrtine meča.

Dodatno se zakuvalo u 43. minutu kada je Rojs dobio drugi žuti karton, ujedno i isključenje.

Ali, Hofenhajm to nije znao da materijalizuje, pošto je već u 48. minutu Obamejang doneo novo izjednačenje.

Do kraja je domaćin napadao u većem delu, imao odlične prilike preko Vagnera, ali je rezultat ostao 2:2.

(Izvor: youtube / Soccer)