0

PRIMERA: Barsa promašivala, Barsa pobedila (VIDEO)

Objavljeno: 10.12.16 u 14:58

Fudbaleri Barselone zabeležili su ubedljiv trijumf nad Osasunom u 15. kolu Primere – 3:0 (0:0).

Utakmica je praktično mogla da bude rešena u prvih 20 minuta, ali su Suarez i Mesi propustili tri veoma dobre šanse, pa je Osasuna mogla do prednosti, ali je Rijera u smiraj prvog dela igre bio za korak sporiji i na odmor su timovi otišli bez golova.

Kolika je bila dominacija Katalonaca govori i to da su imali dvocifren broj pokušaja, ali je Ossasuna odolevala do 59. minuta, kada je Suarez lepu akciju po levoj strani i asistenciju Albe krunisao golom, što je praktično bio početak kraja tima iz Pamplone.

U 72. minutu opet je Alba asistirao a Mesi sproveo loptu u gol, da bi Argentinac u drugom minutu nadoknade vremena postigao svoj 11. gol u sezoni za konačnih 3:0, čime je izbio na prvo mesto liste strelaca, ispred Suareza i Kristijana Ronalda.