0

SLS: Tri crvena kartona Vojvodini i gol u 90. minutu za pobedu Javora (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.16 u 19:59

U prvom meču 20. kola Superlige Srbije, Javor je u Ivanjici savladao Vojvodinu rezultatom 2:1 (1:1).

Ipak, početak susreta nije nagoveštavao takav razvoj, pošto su Novosađani poveli preko Malbašića u 29. minutu, ali je Bjedov samo pet minuta kasnije doneo poravnanje.

Vojvodina je imala nekoliko šansi, ali su domaći fudbaleri uspeli da se odbrane, da bi, nekoliko trenutaka nakon što je Vojvodina ostala bez Vladimira Kovačevića zbog crvenog kartona, stigla kazna u vidu gola Milisavljevića.