PRIMERA: Goleada i podela bodova na ‘Benito Viljamarinu‘ (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.16 u 13:55

U prvom meču nedeljnog programa Primere, Betis i Selta su remizirali – 3:3.

Sa tribina stadiona „Benito Viljamarin“ je tokom celeog meča stizala pozitivna energija navijača zeleno-belih koju su igrači Betisa umalo pretvorili u petu pobedu ove sezone, krivac što se to nije desilo jeste Fakundo Ronkalja.

Jutarnji termin španske lige koji je poznat po mnogo golova su danas u potpunosti opravdali i Betis i Selta. Goleadu je započeo maestralni Aspas u 15. minutu da bi nespretnim faulom gostiju u finišu poluvremena zeleno-beli došli do jedanaesterca koji je realizovao Kastro.

All Goals HD – Real Betis 3-3 Celta Vigo 04.12… by Goals_online Preokret je usledio u 53. minutu kada je strelac prvog gola za domaći tim asistirao Sanabriji koji je matirao Blanka. Iago Aspas je u 62. minutu ponovo pogodio i izjednačio se sa Mesijem i Suarezom na drugom mestu liste strelaca sa devet pogodaka ove sezone.

Činilo se da će nakon odlične inicijative tima Viktora Sančeza pobednik biti rešen golom Pecele za 3:2, Ronkalja je odličnim skokom nakon kornera nadvisio svog čuvara i pokupio Vasov centaršut za konačnih 3:3.

Petros je na minut i po do kraja oborio Oreljanu i dobio crveni karton što nije u velikoj meri uticalo na ostatak sudijske nadoknade.