0

BUNDESLIGA: Bajern krenuo traljavo, ali su Leva i Roben brzo ispravili stvar (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.16 u 22:38

Fudbaleri Bajerna su pobedom na gostovanju Majncu 3:1 (2:1) otvorili 13. kolo nemačke Bundeslige.

Bajern ponovo slavi Roberta Levandovskog, dvostrukog strelca i u večerašnjem meču protiv Majnca. Posebno jer je domaćin poveo u četvrtom minutu golom Kordobe na asistenciju Junusa Malija.

Ali, radost Majnca trajala je svega četiri minuta, jer je Robert Levandovski iskoristio dodavanje Robena i brzo poravnao rezultat.

Sam Arjen Roben je bio tvorac preokreta svojim golom u 21. minutu, da bi konačan trijumf Bavaraca potvrdio Robert Levandovski svojim drugim golom u nadoknadi vremena sjajnim golom iz slobodnog udarca.

(Izvor: youtube / Sport Clips)