0

SLS: Javor lako protiv Bačke upisao petu uzastopnu pobedu

Objavljeno: 30.11.16 u 17:31

Pre derbija u Novom Sadu odigrana je još jedna utakmica 18. kola Superlige Srbije u kojoj je Javor na svom terenu savladao Bačku sa 2:0 (0:0).

Javor Matis je u Ivanjici došao do pobede tek u drugom poluvremenu. U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka i videli smo uobičajenu superligašku utakmicu.

Odbrana gostiju poklekla je u drugom poluvremenu dva puta, a strelci su bili Eliomar Silva i Darko Bjedov. Bačka je zabeležila 13 poraz u sezoni i tako ostala na pretposlednjem mestu na tabeli sa svega 11 bodova.

Javor sa druge strane ima sada 26 bodova i nalazi se jedno mesto iznad crte za ulazak u plej-of.