0

PRIMERA: Las Palmas bio furiozan, na kraju spašavao bodove, ‘lepotica’ za kraj kola (VIDEO)

Objavljeno: 28.11.16 u 22:44

Ipak je 13. kolo Primere završeno na najlepši mogući način, fantastičnim golom Džonatana Vijeire za 3:1 Las Palmasa protiv Atletik Bilbaa.

Stadion na Kanarskim ostrvima postao je svojevrsna noćna mora za sve timove, pa i za Atletik Bilbao, koji na tom terenu nije slavio čitavih 29 godina. Iduće će biti okruglo tri decenije.

Danas je njih ka porazu prvi ‘gurnuo’ Kevin Princ Boateng koji je u 40. minutu doveo Las Palmas u vođstvo. Momo je posle pet minuta igre u nastavku duplirao prednost domaćina, a kada je Aris Aduric dobio crveni karton činilo se da je sve završeno.

(Izvor: youtube / Sky Sport TV1)

Međutim, Raul Garsija je u 76. minutu iskoristio sumnjivo dosuđeni jedanaesterac za 2:1 i tada se Atletik Bilbao potpuno otvorio.

To je u nadoknadi vremena iskoristio Džonatan Vijeira i na fenomenalan način stavio tačku na ovaj meč lobom sa preko 20 metara.