0

PREMIJER LIGA: Arsenal uz muku do nova tri boda (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.16 u 17:34

Fudbaleri Arsenala ostvarili su pobedu u 13. kolu Premijer lige i to nad Burnemautom na svom ‘Emirejtsu’ rezultatom 3:1 (1:1).

Tim Arsena Vengera je protiv Burnemauta došao do trijumfa, iako će ostati mrlja na suđenju u korist tima sa ‘Emirejtsa’. Domaći tim je došao u prednost u 13. minutu golom Aleksisa Sančeza posle velike greške odbrane gostiju.

Međutim, izjednačenje je stiglo već deset minuta kasnije kada je Vilson bio precizan sa ‘bele tačke’.

Trenutak odluke, slobodno se može reći, bio je u 53. minutu kada je Volkot bio strelac za 2:1, a pobedu Arsenala je samo potvrdio Sančez svojim drugim golom u 90. minutu.

(Izvor: youtube / MATCH DAY)