0

DA STVAR BUDE JOŠ GORA: Crveni karton Đurđeviću zbog ‘simuliranja’, Napredak vodi 2:1 (VIDEO)

Objavljeno: 25.11.16 u 17:51

Partizan je u teškoj situaciji posle 45 minuta igre, gubi sa 2:1 protiv Napretka i ima igrača manje na terenu.

Crno se piše Partizanu. Posle primljenog gola u 19. minutu crno-bele je stigla nova nevolja. Prvo je u jednom vazdušnom duelu Đurđević po licu udario odbrambenog igrača Napretka, a onda je isti igrač po mišljenju Đokića simulirao penal i dobio je crveni karton. Prestrogo, jer se na snimku vidi da je N’Dijae odgurnuo napadača, ali ne za penal.

(Izvor: YouTube/Volim Sport TV)

U 42. minutu potpuni šok. Velika greška obrane Partizana i Vukanović je izašao sam na golmana Kljaića i lobovao ga je. Ipak, u nadoknadi vremena je majstor fudbala Ilić uposlio Leonarda, a Brazilac vratio crno-bele u igri – 1:2.

(Izvor: YouTube/Sport Nation)