0

LŠ: Više nego uzbudljiv meč u Moskvi i remi CSKA i Bajera, ‘Armejci’ se oprostili od ‘elite’ (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.16 u 19:52

Fudbaleri CSKA i Bajera iz Leverkuzena remijem rezultatom 1:1 (0:1) otvorili su peto kolo Lige šampiona.

U tradicionalno hladnoj Moskvi Nemci su uspeli da prežive i već sada eliminišu iz daljeg takmičenja CSKA našeg Zorana Tošića koji se danas nije našao na terenu.

‘Farmaceuti’ su prvi došli do vođstva u 16. minutu prvog poluvremena u kom su potpuno dominirali i zasluženo imali prednosti. Strelac za Bajer bio je Kevin Voland i tako nastavio crni niz Igora Akinfejeva u Ligi šampiona.

(Izvor: youtube / Azhar Elhar)

‘Armejcima’ je za opstanak nade da mogu da prezime u Ligi šampiona bila potrebna pobeda, otud i promena pristupa u nastavku utakmice. CSKA je stvarao brojne šanse pred golom Lenoa, a napokon je ‘otključao bravu’ u 76. minutu. I to sa ‘bele tačke’.

(Izvor: youtube / ItalySportHD)

Natčo je bio planiran za izmenu, ali je uzeo loptu, postigao gol i kupio sebi dodatno vreme na terenu.

Usledili su siloviti napadi domaćih, gosti iz Leverkuzena su se povijali pred naletima CSKA, ali nisu uspeli ništa da urade i to ih je koštalo daljeg plasmana.