0
Odbojka

NIŠTA OD LIGE ŠAMPIONA: Poraz Zvezde od favorizovanih Turaka

Objavljeno: 20.11.16 u 18:01

Odbojkaši Crvene zvezde izgubili su u Izmiru od domaćeg Arkasa u drugoj utaimici trećeg kola kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona rezultatom 3:0.

Iako je na kraju turski tim ubedljivo odneo pobedu, rezultat kaže da su Turci do trijumfa stigli teže nego što to setovi govore – 25:21, 25:22. 25:21.

Crveno-beli su u Izmiru pružili sasvim solidan otpor, i sva tri seta izgubili sa manje od pet poena razlike.

Podsećamo, u prvoj utakmici u Beogradu, Arkas je sa takođe 3:0 odneo pobedu, od čega je dva seta dobio sa deset ili više poena prednosti – 25:15, 25:23, 25:14.

Zvezdu u nastavku očekuje šesnaestina finala Kupa CEV, koja je na programu 4. i 18. januara, a protivnik će biti pobednik dvomeča između Antverpena (Belgija) i Mladosti (Hrvatska).

Zvezda će prvi meč odigrati na gostujućem terenu, da bi revanš usledio u Beogradu.