0

(FOTO: STARSPORT)

KVALIFIKACIJE ZA SP: Irska napravila iznenađenje u Beču i sada je prva, Moldaviji prvi bod (VIDEO)

Objavljeno: 12.11.16 u 19:58

U našoj grupi ‘D’ kvalfiakcija za Svetsko prvenstvo odigrana su dva meča, a jedan rezultat nikako ne odgovara Srbiji.

Derbi je odigran u Beču gde je Republika Irska sa 1:0 savladala Austriju i stavila je u veoma težak položaj pred nastavak kvalfikacija. ‘Ostrvljani’ su slavili golom Mekklina u 48. minutu. Bila je to brza kontra u kojoj je glavnu ulogu imao Holahan. Irska je ovom pobedom stigla do svog desetog boda i sada je usamljena na prvom mestu, a da li će tako ostati zavisi od dvoboja Velsa i Srbije koji se igra od 20.45.

(Izvor: YouTube/FootballFantasy6)

U meču dva autsajdera grupe Gruzija i Moldavija su igrale 1:1. Domaćin je u Tbilisiju poveo golom Kazašvilija u 16. minutu, a prvi bod gostima u kvalfikacijama je doneo Gatkan u 78. minutu.