1

OMLADINSKA LIGA SRBIJE: Zvezda posle Partizana srušila i šampiona Srbije

Objavljeno: 06.11.16 u 17:55

U derbiju Oladinske lige Srbije Crvena zvezda je kao gost bila bolja od branioca trofeja Čukaričkog 4:3 (1:0).

Sajam golova na Banovom Brdu. Crvena zvezda je u derbiju Omladinske lige savladala Čukarički 4:3. Dominirali su igrači koji se povremeno nađu i u prvom timu kod Miodraga Grofa Božovića.

Zvezdu je do vođstva doveo Luka Adžić, sin Ivana, na 2:0 povisio je novi profesionalac Romanić u 50. minutu. Čukarički je za samo pet minuta stigao do izjednačenja. Oba gola bila su delo Šarića u 72. i 77. minutu. Ipak, Crvena zvezda je potom u tri minuta postigla nova dva gola. Prvo je u 80. minutu Račić pogodio za 3:2, da bi Romanić postavio 4:2. Konačnih 4:3 postavio je Milojević.

Podsetimo, Crvena zvezda je u prošlom kolu sa 3:0 deklasirala Partizan.