0

SERIJA A: Puče ‘petarda’ u Torinu, još jedna sjajna partija Ljajića (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.16 u 19:34

Torino je ostvario ubedljivu pobedu u prvoj utakmici 12. kola Serije A.

Mihajlovićeva četa nastavlja da gazi! Torino je deklasirao Kaljari na svom terenu sa 5:1 i tako se ponovo uključio u borbu za pozicije koje obezbeđuju plasman na evropsku scenu naredne sezone.

Da se gostima ne piše dobro bilo je svima jasno posle samo desetak minuta igre. Torino je poveo preko Belotija, a zatim je prednost povećao Adem Ljajić, još jednim sjajnim pogotkom.

Do kraja poluvremena videli smo još po jedan pogodak na obe strane, dok smo u drugom poluvremenu videli još dva gola, i to oba u golu gostujućeg tima. Na kraju, ubedljiva pobeda Torina od 5:1 i nastavak serije dobrih rezultata u domaćem prvenstvu.

Osim gola, Ljajić je zabeležio i jednu asistenciju na ovom meču.

Bravo Ademe Ljajiću! Bravo Siniša Mihajloviću!