0

FOTO screenshot

PRIMERA: Hladan tuš za madridski Atletiko na Anoeti (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.16 u 18:43

Atletiko je izgubio u San Sebastiju i tako pružio priliku Barseloni i Realu da se eventualnim trijumfima u sutrašnjim utakmicama odlepe na tabeli Primere.

Atletiko deluje istrošeno. Ovakav Atletiko ne može do titule.

Vrlo bledo izdanje ‘jorgandžija’ na gostovanju u San Sebastiju. Real Sosijedad je ostavio nešto bolji utisak i sasvim zasluženo došao do tri boda (2:0), vrlo važna u borbi za izlazak na evropsku scenu.

Doduše, domaći tim je oba gola postigao sa ‘penal tačke’. Prvi je realizovao Karlos Vela u 54. minutu, da bi nešto kasnije, u 75. minutu, tačku na ‘i’ stavio brazilski napadač Vilijam Hose.

Nakon svega što smo videli u okršaju sa Rostovom i večeras u San Sebastiju, Čolu Simeoneu i njegovim izabranicima itekako će prijati reprezentativna pauza, koja stupa na snagu od ponedeljka.