1

RADNO KOD CRNO-BELIH: Strani napadač na probi u Partizanu i već trese mreže! (FOTO)

Objavljeno: 02.11.16 u 18:16

Partizan proverava novog napadača koji bi, ukoliko ovako nastavi, brzo mogao da dobije šansu.

Partizan je danas na svom Sportskom centru ‘Teleoptik’ odigrao prijateljsku utakmicu protiv ekipe Zemuna, koju je savladao sa 3:1 (2:1).

Golove su postigli Nikola Đurđić iz penala u drugom minutu, Petar Đuričković u 43. kao i Andrea Mutombo, belgijski napadač koji je na probi u Partizanu. On je bio strelac u 59. minutu, a jedini gol za Zemun dao je Vuk Sotirović u 13. minutu.

Mutombo je već bio na probi u Partizanu 2014. godine, kada ipak nije zadovoljio. Sada je odlično počeo i pokazao dosta više nego tada Marku Nikoliću, koji je danas samo posmatrao meč, a vodio ga je Radoje Smiljanić.

Belgijanac ima 26 godina i počeo je u Portsmautu, a igrao je i za Invernes Kaledoniju, Rijeku i Istru, kao i belgijske klubove Varegem, Serkl Briž, Standard i Sent Truden.

IZNENAĐENJE ZA SVE: Partizan vraća ‘odbačenog’ igrača?! (FOTO)

Hoće li postati novi igrač Partizana, videćemo u danima ili nedeljama pred nama.

Partizan – Zemun 3:1 (2:1)
(Đurđić 2 p., Đuričković 43, Mutombo 59 – Sotirović 13)

Stadion: SC Partizan – Teleoptik