0

FOTO screenshot

PRIMERA: Podela bodova u poprilično skromnom susretu na Rijazoru (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.16 u 23:16

U poslednjoj utakmici 10. kola španske Primere, Deportivo iz La Korunje i Valensija odigrali su nerešeno 1:1 (1:0).

Valensija bi trebalo da bude prezadovoljna zbog boda koji je večeras osvojila na gostovanju kod Deportiva u La Korunji, iako se to naravno ne poklapa sa njihovim ovosezonskim ambicijama.

Bilo je nekoliko dobrih šansi u prvom poluvremenu, a jedini pogodak u prvih 45 minuta postignut je u samom finišu, kada je domaći tim iskoristio sjajan centaršut sa desne strane, koji je dobro ispratio Emre Čolak i glavom postigao lep pogodak za 1:0.

U nastavku meča „slepi miševi“ su uspeli da dođu do poravnanja rezultata, preko Rodriga u 56. minutu. Međutim, to je praktično bilo i sve što smo videli u ovom poprilično skromnom susretu.

Valensija je sada 14. na tabeli sa 10 bodova, dok Deportivo ima jedan bod manje i nalazi se na poziciji iznad zone ispadanja.