0

PREMIJER LIGA: Matićeva kaznena ekspedicija srušila i Tadićev Sautempton (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.16 u 18:50

Čelsi je ostvario novu pobedu u Premijer ligi, ovog puta na gostovanju ekipi Sautemptona, rezultatom 2:0 (1:0).

Čelsi se posle deklasiranja Mančester junajteda (4:0), ali i poraza od Vest Hema u Liga kupu (0:1), ponovo vratio pobedana u Premijer ligi.

Da će do toga doći nagovešteno je već u šestom minutu kada je Eden Azar na asistenciju Viktora Mozesa savladao Forstera.

Sautempton danas nije bio posebno raspoložen za igru, verovatno je to bila zasluga igre tima Antonija Kontea, ali nigde nije bilo lepršavosti Tadića i drugova na kakvu smo navikli.

Umesto toga, Čelsi je u drugom poluvremenu izbombardovao Forstera, a konačan rezultat postavio je Dijego Košta fenomenalnim golom u 55. minutu, zbog čega je kasnije dobio i ovacije navijača ‘plavaca’.

(Izvor: youtube / WeSpeakFootball 2)