0
Evroliga

RADONJIĆ: Bez koncentracije u prvom poluvremenu

Objavljeno: 28.10.16 u 23:03

Crvena zvezda odigrala je verovatno najslabiju utakmicu ove sezone u meču četvrtog kola Evrolige.

Crveno – beli su na kraju ozblegli težak poraz od Panatinaikosa, bilo je 70:59 (23:14, 23:11, 15;16, 9:18).

Posle meča trener Dejan Radonjić nikako nije mogao da bude zadovoljan.

EVROLIGA: Panatinaikos lagano sa indisponiranom Zvezdom (VIDEO)

– Igrali smo vrlo loše na početku utakmice, i u odbrani i u napadu. Dozvolili smo im lake poene, izgubili dosta lopti. Takvo je bilo celo prvo poluvreme. Posle toga, u drugom smo zaigrali bolje u odbrani, malo bolje u napadu, ali to je bilo sve od nas ove večeri, rekao je Radonjić.

Zvezda ima po dve pobede i poraza u Evroligi, a u Atini je debitovalo poslednje pojačanje Nejt Volters, koji je imao osam poena i tri asistencije.

Volters je igrao posle svega dva treninga. Želimo da budemo konkurentni svim timovima u Evroligi. Pre dva dana smo igrali uz dosta energije protiv Barselone, a večeras nismo imali koncentracije u prvom poluvremenu, dodao je Radonjić.

Zvezda u sledećem kolu dočekuje Baskoniju u Beogradu.