0

BUNDESLIGA: Hamburg puca po svim šavovima, Ajntraht je to obilato iskoristio (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.16 u 22:22

U prvom meču osmog kola nemačke Bundeslige Ajntraht je ubedljivo savladao ekipu Hamburga u gostima rezultatom 3:0 (1:0).

Ekipa Hamburga u ovoj utakmici je do ovog meča na sedam utakmica postigla svega dva gola, a ni večeras nije uspela a poboljša taj učinak. Naprotiv, u prvom poluvremenu nisu imali nijedan šut u okvir gola.

Sa druge strane, Ajntraht je poveo golom posle dobre akcije, ali i autogola Holtbija koji je ispred Mijata Gaćinovića sproveo loptu u sopstvenu mrežu.

(Izvor: youtube / Football Highlights)

U nastavku je gostima znatno olakšao posao Dikmajer nesmotrenim drugim žutim kartonom u 57. minutu, a posle tri minuta već je bilo 0:2. Strelac je bio Tarašaj.

(Izvor: youtube / Sport Goals)

Konačan rezultat postavio je Seferović u 69. minutu za na kraju ubedljivu pobedu i veliki skok Ajntrahta na tabeli. Sada se nalaze na četvrtoj poziciji Bundeslige.