0

PRIMERA: Prvi trijumf Osasune u šampionatu (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.16 u 00:03

Fudbaleri Osasune pobedili su Eibar u gostima sa 3:2, u poslednjoj utakmici 8. kola španske La lige.

Duel u Eibaru obeležilo je sjajno prvo poluvreme u kojem je viđeno čak četiri gola.

Domaćin je poveo već posle 20-ak sekundi, a najbrži gol u istoriji kluba postigao je Eskalante.

Ipak, Leon je pogocima u 29. i 32. minutu doneo brzi prokret Osasuni i izgledalo je da će tim sa Pamplone sa vođstvom na poluvreme.

Tako nije mislio Enrih koji je u 45. minutu izjednačio, pa se u nastavku očekivala velika borba. Trenutak odluke dogodio se u 58. minutu kada je Tores postigao gol za konačnih 3:2.

(Izvor:youtube/Classy Football)

Gosti su ostvarili tek prvu pobedu u sezoni i sada su pretposlednji na tabeli sa šest bodova, dok je Eibar propustio priliku da se popne u vrh tabele i ostao je na 8. mestu sa 11 bodova.