0

SERIJA A: Ljajić „bombama“ srušio Palermo (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.16 u 23:04

U poslednjoj utakmici osmog kola italijanskog prvenstva Torino je posle preokreta savladao Palermo u gostima sa 4:1.

Ekipa Siniše Mihajlovića gubila je sa 1:0 već od petog minuta, kada je Palermo u vođstvo doveo Čočev.

Usledio je neverovatan odgovor povremenog srpskog reprezentativca Adema Ljajića, koji je sa dva fenomenalna gola preokrenuo rezultat. Prvo je pogodio u 25. mintu, što je bio njegov prvi gol za Torino, a onda još lepši u 40.

PRVENAC I TO KAKAV: A onda još jedan projektil Ljajića! (VIDEO)

Benasi je u sudijskoj nadoknadi povećao na 3:1, da bi posle pet minuta u nastavku konačnih 4:1, postavio Bazeli.

[stextbox id=“hotsport_text_box“]Palermo – Torino 1:4