1

KOMEDIJA U ČAČKU: Neverovatni golovi na susretu Borca i Spartaka! (VIDEO)

Objavljeno: 16.10.16 u 14:36

Borac iz Čačka i Spartak iz Subotice odigrali su veoma interesantan meč, bar što se rezultata tiče. Borac je vodio 2:0, Spartak preokrenuo na 3:2, da bi Čačani ipak došli do boda još jednim golom.

Čačani su poveli sa 2:0 golovima Zoćevića i Jovanovića, a oba gola su dobrim delom zasluga i golmana Spartaka, Nikole Mirkovića, čije reakcije možemo okarakterisati kao presmešne, pogotovo kod drugog gola.

Ipak, Borac nije uspeo da sačuva vođstvo, jer je Milić sa dva gola za pet minuta doneo izjednačenje. I to kakva gola!

Kod prvog je Milić savršeno uputio šut glavom za verovatno i najlepši pogodak na susretu, da bi pet minuta kasnije, u 33. minutu iskoristio neshvatljivu zbunjenost i statičnost igrača Borca i zatresao mrežu Aleksića.

Do kraja susreta obe ekipe su još po jednom postigle gol, i to Stojković za preokret Subotičana, a Tijago Galvao za konačnih 3:3.