0

SLS: Napredak srušio ‘građevinu’ u Kruševcu, za petama je Partizanu!

Objavljeno: 14.10.16 u 19:10

Fudbaleri Napretka slavili su trijumf nad ekipom Rada u prvom kolu 12. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0 (2:0).

‘Čarapani’ su sve rešili u prvih 20 minuta. Tada su Vukanović u 3. i Urošević u 20. minutu postigli dva gola za Napredak i usmerili tok utakmice na njihovu ‘vodenicu’.

(Izvor: youtube / Sport Nation)

Ispostavilo se da im je to bilo dovoljno za trijumf u ovom meču, što je bilo još jasnije od 53. minuta kada je drugi žuti karton dobio Ćulum.

Pet minuta kasnije domaći su imali i jedanaesterac, ali ga nisu iskoristili, tačnije Urošević je bio nesiguran sa ‘bele tačke’.