0

KVALIFIKACIJE ZA SP: Španija teško, Italija još teže (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.16 u 22:55

Italija je uspela u nadoknadi vremena da savlada Makedoniju, dok je Španija odnela trijumf nad Albanijom. Trijumf zabeležile i ekipe Islanda nad Turskom, kao i Irske nad Moldavijom.

Italija je u sudijskoj nadoknadi utakmice došla do trijumfa, iako je na poluvremenu vodila sa 1:0 golom Belotija. Nestorovski i Hasani su u 57. i 59. minutu preokrenuli na 2:1 za domaće, ali je Imobile sa dva gola prvo poravnao, a potom i doneo tri boda Italijanima u sam smiraj susreta.

(Youtube/DROM)

Španija se dugo mučila protiv Albanije, ali je ipak preko Koste u 55. i Nolita u 62. došla do pobede.

(Youtube/Games TV)

Island je došao do trijumfa nad Turskom i to autogolom Torpaka u 42. i golom Finbogasona dva minuta kasnije.

Pobedu je takođe zabeležila Republika Irska na gostovanju Moldaviji. Irci su poveli preko Longa u 2. minutu, ali je na 1:1 izjednačio Bugaev u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Ipak, iznenađenje je sprečio Meklin sa dva gola, u 69. i 76. minutu.